Кошик
1147 відгуків
Інтернет магазин GoFashion
+380 (67) 117-79-48
+380 (99) 419-04-27

Як правильно вибрати рюкзак

Як правильно вибрати рюкзак

Якщо Ви задумалися про покупку рюкзака, але поки не визначилися з типом даного аксесуара – інтернет-магазин gofashion.com.ua буде раз Вам допомогти.

Міський рюкзак вже з своєї назви визначає головну сферу свого використання, - допомогу своєму власникові в транспортуванні потрібних речей який живе серед кам'яних джунглів.

Ви завжди зможете мати під рукою, або точніше сказати за спиною, весь набір необхідних речей для роботи, навчання, відпочинку в місті і т. д.

Обсяг стандартного міського рюкзака зазвичай не перевищує 30-35 літрів. Цього цілком достатньо для переміщення необхідних Вам речей.

Всі міські рюкзаки можна умовно поділити на кілька категорій з досить розмитими межами.

Рюкзаки, призначені для навчальних цілей і приладдя – студентські та шкільні. Рюкзаки, які призначені для робочих цілей, транспортування ноутбука, планшета, робочих приладдя, які грають важливу роль, – офісні.

Також можна виділити окремо спортивні рюкзаки, які є зменшеними версіями туристичних ранців. Вони відрізняються наявністю спеціальних відділів і кишень. Наприклад, для перенесення ємності з водою, зручного транспортування спортивних приладдя і т. п.

Зазвичай, спортивні версії рюкзаків відрізняються особливо різноманітним і яскравим забарвленням. Що дозволить Вам не тільки зручно переносити спортивний і змінний одяг, але і виділитися з натовпу за допомогою оригінального дизайну і розмальовки.

Найбільш великий вид рюкзаків – це універсальні. Вони вміщують у собі всі функції перелічених вище видів рюкзаків. Універсальний рюкзак міський стане незамінним помічником у роботі, навчанні, відпочинку, поході на тренування в спортивний зал або за покупками, і в кінці-кінців, в нетривалому подорожі або відрядження.

При виборі рюкзака Вам варто звернути увагу на декілька чинників, які допоможуть зробити вибір на користь самого практичного і зручного, в залежності від Ваших критеріїв і вимог до останнього.

 Вибираючи рюкзак Вам слід звернути увагу не тільки на зовнішній вигляд виробу, але й на такі чинники, як практичність лямок, матеріали виготовлення, місткість і т. д.

Зараз велика частина рюкзаків виробляють з синтетичних матеріалів, таких як кордура або нейлон. Такі матеріали можуть додатково просочувати різними поліуретановими просоченнями для забезпечення вологостійкості.

Якщо для Вас це є важливим параметром – перевірте блискавки, їх також можуть виробляти вологостійкими.

Важливо приділити увагу спинці рюкзака. Зазвичай вона виконана просто шару тканини. Якщо Ви плануєте переносити в рюкзаку досить важкі речі, і форма їх не завжди буде правильною, краще пошукати рюкзак зі спинкою, додатково посиленою поролоном або іншим матеріалом.

Це дозволить не відчувати, як наповнення вашого ранця тисне на тіло через спинку рюкзака.

Зверніть увагу на лямки – вони можуть бути дух видів – анатомічні і прямі. Прямі являють собою дві паралельні смуги, що йдуть строго паралельно один одному від верхнього шва до нижнього.

Анатомічні лямки являють собою два зручних упору, які частково повторюють контури тіла. Вони допомагають оптимально розподілити навантаження від вместимого в рюкзаку, що забезпечить більш комфортне пересування на далекі відстані.

Якщо Ви переносите з собою постійно багато речей, звичайно варто звернути увагу тоді і на внутрішній об'єм рюкзака. Краще вибрати рюкзак, який буде трохи більше за обсягом, ніж Вам потрібно. Адже, буде дуже неприємно, якщо одного разу Ви просто не зможете вмістити в рюкзак все необхідне для прогулянки або роботи.

Це, мабуть, і є найголовніші характеристики подібних аксесуарів. Не варто забувати також про зовнішньому оформленні рюкзака, який може бути практично будь-яким.

У нашому інтернет-магазині gofashion.com.ua Ви зможете знайти і купити рюкзак, який допоможе Вам у повсякденному житті з транспортуванням найрізноманітнішої поклажі. А також зможе виділити Вас з натовпу, надавши Вашому стилю практичності і елегантності.

 

 

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner